Apie VELTON©

VELTON© įkurta siekiant sukurti inovatyvius ir praktiškus sprendimus namams. Mūsų tikslas – tapti lyderiaujančiu prekės ženklu santechnikos įrangos pramonėje ir siūlyti produktus, atspindinčius aukščiausius kokybės standartus.

kaip susikūrė velton©?

Anksčiau santechnikos sprendimai buvo vertinami daugiausia dėl jų praktiškumo, tačiau laikui bėgant vartotojų lūkesčiai išaugo. Dabar santechnika turi ne tik atlikti savo pagrindines funkcijas, bet ir prisidėti prie namų estetikos, o medžiagų kokybė ir pritaikymo galimybės tampa taip pat svarbūs kaip ir pati funkcija. Pastebėję, kad tradiciniai santechnikos sprendimai nebeužtikrina šiuolaikinio gyvenimo reikalavimų, subūrėme komandą iš dizainerių, inžinierių ir gamybos specialistų ir sukūrėme VELTON© – prekės ženklą, kurio santechnikos įranga atitinka šiuolaikinių namų poreikius.

šiuolaikiniai namai

Šiuolaikiniai namai reikalauja praktiškų sprendimų, kurie prisitaiko prie individualių gyvenimo poreikių. Ar tai būtų vakarienės ruošimas šeimai ar atpalaiduojantis vonios ritualas po ilgos darbo dienos – VELTON© produktai yra sukurti siekiant užtikrinti maksimalų patogumą ir funkcionalumą kiekvienoje namų erdvėje.

šiuolaikiniai namai

Šiuolaikiniai namai reikalauja praktiškų sprendimų, kurie prisitaiko prie individualių gyvenimo poreikių. Ar tai būtų vakarienės ruošimas šeimai ar atpalaiduojantis vonios ritualas po ilgos darbo dienos – VELTON© produktai yra sukurti siekiant užtikrinti maksimalų patogumą ir funkcionalumą kiekvienoje namų erdvėje.

velton© komanda

Gabrielė Markovičienė

Komercijos vadovė

Aironas Markovičius

Direktorius

Dovydas Vaičiulis

Verslo plėtros specialistas

kodėl rinktis velton©?

Siekdami užtikrinti geriausią produkto dizainą ir kokybę, atlikome daugybę dizaino korekcijų prieš pradedant gamybą. Po intensyvių ir atsakingų paieškų, produktų bandymų, atrinkome geriausius produktus pagal jų aukštą kokybę, patikimumą ir inovatyvų dizainą. VELTON© užtikrina, kad kiekvienas produktas būtų ne tik patvarus, stilingas, bet ir patogus kasdieniame naudojime.

kokybė

Mūsų įsipareigojimas kokybei matomas kiekvienoje mūsų produktų detalėje, nuo ilgaamžiškumo, meistriškos kokybės ir inovatyvaus dizaino.

ESTETIKA

Išskirtiniai, unikalūs dizainai, kurių nerasite niekur kitur. Kuriame produktus, kurie ne tik funkcionalūs, bet ir atrodo moderniai, estetiškai, tinka įvairiuose namų interjeruose.

FUNKCIONALUMAS

Funkcionalumas yra pagrindinis VELTON© prekės ženklo bruožas. Kiekvienas produktas kruopščiai apgalvotas ir pritaikytas daugiafunkciniam naudojimui atsižvelgiant į šiuolaikinių namų poreikius, tiek virtuvėje, tiek vonioje.

NEPRIEKAIštingi dizainai

Mes suprantame, kad dizainas yra daug daugiau nei tik išvaizda – tai funkcionalumo, patogumo ir estetikos derinys, kuris turi atitikti šiuolaikinius vartotojų poreikius.

VELTON© produktai yra sukurti taip, kad papildytų bet kokio tipo namų interjerą. Tai estetiški dizainai, sujungiantys eleganciją ir funkcionalumą, sukurti naudojant aukštos kokybės medžiagas, užtikrinančias produktų ilgaamžiškumą.

Nemokamas pristatymas (DPD, Omniva, LP express).

Susisiekite jums patogiu būdu:

Telefonu: +37066611680
El. paštu: info@velton.lt

Prekes sandeliuojame Vilniuje. Pristatymas per 1-2 darbo dienas, visoje Lietuvoje.

Pasitikime savo produktų kokybe, todėl suteikiame 5 metų garantiją.

Pirkinių krepšelis
Krepšelis
Jūsų krepšelis yra tuščias
Visi produktai
0